İade ve Değişim Şartları

İstangulbutik.com, hiçbir koşul belirtmek gerekmeksizin, 3 (Üç) gün koşulsuz iade ve değişim kabul eder. Sizden tek isteğimiz, iade veya değişim yapacağınız ürün ya da ürünlere ait bilgileri "0552 579 93 34" numaralı WhatsApp destek hattımız üzeriden bize bildirmeniz. Bu aşamada müşteri hizmetlerimiz vasıtasıyla bilgi alabilirsiniz. 

Dikkat etmeniz gerekenler;

  • WhatsApp destek hattımızdan, bilgi almadan önce lütfen kargo gönderimi yapmayınız ! 
  • Bilgi verilmeden gönderilen kargolar , kabul edilmeyip , gönderen kişiye iade edilir. 
  • İade ve değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünler, bozulmamış, yırtılmamış, kutusuna zarar gelmemiş, dolayısıyla yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş, orijinal kutusunda/paketinde ve teslim aldığınız şeklini koruyor olmalı.
  • İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti ödenmeden gönderilen ürün/ürünler için, ürün bedelinden , kargo ücreti düşülerek iade veya değişiminiz hesaplanır. 
  • Ücretsiz kargo kampanyasından yararlanan müşterilerimiz, iade ettikleri ürün/ürünler kampanyanın bozulmasına neden oluyorsa, ücretsiz kargo kampanyasından kazanılan kargo tutarı , iade edilen ürün/ürünlerin tutarından düşülür.
  • X AL Y ÖDE  ( 3 AL 2 ÖDE  -  2 A 1 ÖDE - 4 AL 3 ÖDE VE BENZERİ TÜRDE )TÜRÜNDE KAMPANYALARDA, ÜCRET İADESİ YAPILMAMAKTADIR , ÜCRET İADESİ YERİNE , SÜRESİZ HEDİYE ÇEKİ VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ UYGULANMAKTADIR .
  • İade veya değişim kargonuz bize ulaşıp, iade ve değişim departmanımız tarafından incelenecek ve olumsuz bir koşul olmadığı sürece , iadelerde ürün ücreti, ödeme yaptığınız kredi kartına veya banka hesabınıza ,kontrol sonrası iade edilecektir. iade ücreti bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza işbu iadenin düşme süresi 7-20 gün sürmektedir. Değişimlerde ise aynı ürünün farklı bedeni / rengi ile veya farklı bir ürünle değişim yapabilirsiniz. 

Kusurlu Ürün İadesi

 

Üründen kaynaklı bir sorun olması sebebiyle 14 (on dört) gün içerisinde iade ve değişim işleminizi başlatabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
fbq('track', 'Purchase', { value: 9.99, currency: 'TRY' }); TEST96617
Çerez Kullanımı